Wagi CAS
Twój koszyk jest pusty.
Przejdź do koszyka

Kontakt

CAS Polska Sp. z o.o.
ul. Pola Karolińskie 4; 02-401 Warszawa
KRS Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000210580;
NIP 524-23-33-481; REGON 016199377; kapitał zakładowy 235 000 PLN
Telefon: 22 255 90 00; Fax: 22 255 90 01; e-mail: biuro@wagiCAS.pl

Zarząd

Kyeong-Yang Park – Członek Zarządu

Piotr Dobruszek – Prokurent Zarządu,
Dyrektor Generalny


Sprzedaż

Jarosław Kłodawski - National Sales Manager
J.Klodawski@wagiCAS.pl


Biuro handlowe
czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 - 16.00

Iwona Szkop 
Obsługa zamówień

Region południowy
tel. 22 255 90 00 wew. 1
handel@wagiCAS.pl 

Magdalena Harasimiuk 
Obsługa zamówień

Region północny
tel. 22 255 90 00 wew. 1
handel@wagiCAS.pl 

Współpraca z Partnerami Handlowymi

REGION PÓŁNOCNY

Woj.: pomorskie, zachodniopomorskie, 
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie:

Dawid Utnicki

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom. 607 159 174 
D.Utnicki@wagiCAS.pl 

 

Woj.: warmińsko-mazurskie,
podlaskie, mazowieckie:

Rafał Brzeszczak
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom. 607 958 174
R.Brzeszczak@wagiCAS.pl


REGION POŁUDNIOWY

Woj.: lubuskie, dolnośląskie, 
opolskie, śląskie:


Łukasz Bujarowicz

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.  605 514 174 
L.Bujarowicz@wagiCAS.pl 
Woj.: łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie,
małopolskie, podkarpackie:


Rafał Brzeszczak
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom. 607 958 174
R.Brzeszczak@wagiCAS.pl 

 

Serwis

Obsługa spraw serwisowych, sprzedaż części zamiennych
Agnieszka Klimaszewska 
Koordynator ds. serwisu 
tel. 22 255 90 00 wew. 2 
serwis@wagiCAS.pl
Jerzy Kłokocki 
Główny Specjalista ds. serwisu 

Robert Warowny 
Specjalista ds. serwisu 

Daniel Kutyła 
Specjalista ds. serwisu 

Rafał Drozd
Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Serwis centralny jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 - 16.00

  

Współpraca z kluczowymi klientami

Jerzy Kruczek
Strategic Customer Care Manager 
tel. kom. 607 959 174
J.Kruczek@wagiCAS.pl

  

Zarządzanie operacyjne/ Logistyka

Szymon Jakubowski
Kierownik ds. Operacyjnych
tel. 22 255 90 00 wew. 12
S.Jakubowski@wagiCAS.pl

 

Marketing

Aneta Mitrowska 
Samodzielny Specjalista
ds. Marketingu
tel. kom. 603 156 174 
A.Mitrowska@wagiCAS.pl


Rozwój produktów i wsparcie techniczne


Paweł Krajewski
 
Product Manager
tel. 22 255 90 00 wew. 4 

tel. kom. 607 190 174
P.Krajewski@wagiCAS.pl