Wagi CAS
Twój koszyk jest pusty.
Przejdź do koszyka

Kontakt

   

CAS Polska Sp. z o.o.
ul. Pola Karolińskie 4; 02-401 Warszawa
KRS Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000210580;
NIP 524-23-33-481; REGON 016199377; kapitał zakładowy 235 000 PLN
Telefon: 22 255 90 00; Fax: 22 255 90 01; e-mail: biuro@wagiCAS.pl

Zarząd

Kyeong-Yang Park – Członek Zarządu

Piotr Dobruszek – Prokurent Zarządu,
Dyrektor Generalny

 

Sprzedaż


Biuro handlowe
czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 - 16.00

Magdalena Harasimiuk
Obsługa zamówień

Region zachodni
tel. 22 255 90 00 wew. 1
zachód - 2
handel@wagiCAS.pl 

Iwona Szkop
Obsługa zamówień

Region wschodni
tel. 22 255 90 00 wew. 1
wschód - 1
handel@wagiCAS.pl 

Współpraca z Partnerami Handlowymi

 

REGION ZACHÓD

Woj.: pomorskie, zachodniopomorskie, 
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie:

Dawid Utnicki

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom. 607 159 174 
D.Utnicki@wagiCAS.pl  

Woj.: lubuskie, dolnośląskie, 
opolskie, śląskie: 


Janusz Wroński

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom. 603 154 174
J.Wronski@wagicas.pl 


REGION WSCHÓD

Woj.: łódzkie, warmińsko-mazurskie, 
podlaskie, mazowieckie:


Rafał Brzeszczak

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.  607 958 174
R.Brzeszczak@wagicas.pl 
 

Woj.: świętokrzyskie, lubelskie,
małopolskie, podkarpackie:

Janusz Wroński
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
tel. kom. 603 154 174
J.Wronski@wagicas.pl

 

Serwis

Obsługa spraw serwisowych, sprzedaż części zamiennych
Agnieszka Klimaszewska-Dobruszek
Kierownik ds. administracji serwisu i wsparcia sprzedaży 
tel. 22 255 90 00 wew. 2 
serwis@wagiCAS.pl

Jerzy Kłokocki 
Główny Specjalista ds. serwisu 

Robert Warowny 
Specjalista ds. serwisu  

Serwis centralny jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 - 16.00

  

Współpraca z kluczowymi klientami

Jerzy Kruczek
Strategic Customer Care Manager 
tel. kom. 607 959 174
J.Kruczek@wagiCAS.pl

  

Zarządzanie operacyjne/ Logistyka

Szymon Jakubowski
Kierownik ds. Operacyjnych
tel. 22 255 90 00 wew. 12
S.Jakubowski@wagiCAS.pl

 

Marketing

Aneta Mitrowska 
Samodzielny Specjalista
ds. Marketingu
tel. kom. 603 156 174 
A.Mitrowska@wagiCAS.pl


Rozwój produktów/ Wsparcie
techniczne

Paweł Krajewski 
Product Manager
tel. 22 255 90 00 wew. 4
tel. kom. 607 190 174 
                       P.Krajewski@wagiCAS.pl